Kurumsal

Yaşar GÜNEŞ

 Güneş Elektrik ve  Vinç İşletmeciliği olarak; deneyim ve birikim sonucunda faaliyet sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve en dürüst bir şekilde hizmet vermeyi en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı ilke edinmiştir. Dürüst ve güvenli hizmet vermek politikamızdır.

Amacımız, tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek vizyonu, kalite anlayışı ve teknik altyapısı geniş bir firma olmayı sürdürmek ve tüm çalışanlarımızın bu yönde gelişmelere açık olmalarını sağlamaktır.

Güneş Elektrik iyi olmayı hedefleyen, alanında ekonomik, hızlı, güvenilir, dürüst, zamanında çözümler sunan bir firma olmak için çalışmaktadır.

Bu hedefimize ulaşabilmek için firmamız; yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile insan kaynaklarına, araç gereç ve ekipmanına yatırım yaparak konusunda söz sahibi güçlü teknik ve idari kadrosu ile firma sürecini tamamlamış, eğitimli personeli sayesinde tedarikçi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunan saygılı bir firma olmayı ilke edinmiştir.

 Güneş Elektrik Vinç İşletmeciliği, 7/ 24 Kiralık Vinç
  ADRES: Hamidiye Mah. Anıt Caddesi Belediye Yanı No:27 Ereğli - KONYA
TELEFON: 0 332 712 5304
GSM: 0 533 359 4820
 
 
   
Tasarım Ereğli iş Rehberi